Zadzwoń: + 33 2 33 61 16 70

Entreprise

01 Nasza misja od ponad 30 lat

Firma GUILCOR od ponad 30 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją czujników temperatury w różnych gałęziach przemysłu.

Standardowe zakresy temperatur naszych czujników sięgają od -200 °C do + 1200 °C. Średnice zaczynają się od 1,5 mm dla termometrów oporowych i od 0,15 mm dla termopar. W ostatnich latach nasz asortyment poszerzył się o czujniki wilgotności, ciśnienia, CO2, a nawet PH.

Czujniki temperatury GUILCOR są w zależności od elementu pomiarowego w pełni kompatybilne ze wszystkimi systemami sterowania dostępnymi na rynku.

02 Produkcja wielkoseryjna i małoseryjna

Produkcja czujników na zamówienie.

W 2020 roku GUILCOR dostarczył klientom zużywającym od 1 do ponad 100,000 1 sztuk rocznie. Chcąc zagwarantować najwyższą jakość usług, postanowiliśmy zachować możliwość zamówienia naszych czujników na zamówienie już od XNUMX sztuki.

Duża elastyczność pozwala nam szybko reagować i dzięki temu zawsze być w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych partnerów.

 • Definicja potrzeby z klientem
 • Propozycja techniczna
  (rysunki techniczne, opis techniczny)
 • Dostarczenie prototypów, serii i narzędzi kosztorysowych (Jeśli to konieczne)
 • Walidacja prototypów
 • Walidacja przed serią
 • Rozpoczęcie masowej produkcji

Potrzebujesz czujnika na zamówienie?

Każdego dnia nasi doradcy pomagają wybrać i stworzyć czujnik najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Więcej 750,000
czujniki sprzedane w 2021 roku!

03 Nasze obszary zastosowania

Od środowisk wybuchowych po sprzęt medyczny.

Nasze czujniki wykorzystywane są przez producentów do pomiaru i zużycia energii we wszystkich sektorach przemysłu, rolnictwa i usług, gdzie konieczne jest monitorowanie temperatury jako ważnego parametru procesów technologicznych, kontroli czy inspekcji.

04 Nasze zobowiązania

Zadowolić naszych klientów i wszystkich naszych pracowników, aby umożliwić efektywny rozwój firmy.

Nasze know-how, oparte na ponad 34-letnim doświadczeniu w rozwoju i dystrybucji czujników temperatury w obszarze przemysłowym i usługowym, jest wynikiem Polityki, która realizuje następujące cele:
 • Utrzymaj rentowną strategię rozwoju, uwzględniając ograniczenia ekonomiczne naszych klientów.
 • Zawsze lepiej usatysfakcjonuj naszych klientów, biorąc pod uwagę ich oczekiwania dotyczące jakości naszych produktów.
 • Opanuj i usprawnij procesy w firmie w celu poprawy ogólnej wydajności i zadowolenia naszych pracowników.
 • Zapewnij zgodność z przepisami i wszystkimi obowiązującymi wymaganiami dotyczącymi produktów.

W celu realizacji tej polityki wdrażamy odpowiednie zasoby i monitorujemy postępy. Comiesięczne spotkania na temat naszych bieżących działań, zarządzania naszymi procesami oraz coroczny przegląd zarządzania pozwalają zapewnić dostosowanie systemu oraz komunikowanie wyników i zmian. Zaufanie naszych klientów zachęca nas do aktywnego zaangażowania się w nasz proces doskonalenia. W związku z tym angażujemy się, aby nasze zarządzanie jakością było częścią długoterminowej poprawy i zgodności.

54
kraje partnerskie
en 2020
+ 150,000
czujniki i termometry
w magazynie
34
lata doświadczenia
od 1987

Dystrybucja na całym świecie

Stały wzrost od ponad 10 lat
* Liczba sprzedanych sond i termometrów
Firma Guilcor

05 słowo od prezydenta

Nasze credo: „Elastyczny i dostosowany”. Wartości te stosujemy na co dzień, aby jak najlepiej służyć naszym klientom.

Jacques Guillon, Prezydent

06 Zespół

Ludzie w centrum procesu

Stworzyliśmy młody i zaangażowany zespół, aby jak najlepiej służyć interesom naszych klientów. Reakcja i entuzjazm to jeden z kluczy do naszego sukcesu. Szkolenie naszych zespołów pozwala nam oferować naszym klientom najbardziej odpowiednie rozwiązania.

07 Notre histoire

Firma GUILCOR została założona we Francji w Percy w 1987 roku przez pana Jacquesa Guillona (ojca) w celu wspierania rozwoju europejskiego przemysłu w dziedzinie pomiarów i ochrony termicznej.

Jak w przypadku każdej ludzkiej firmy, geneza powstania firmy GUILCOR wywodzi się ze spotkania klienta z dostawcą o potrzebie. Jacques Guillon (ojciec) wykorzystał swoje umiejętności w dziedzinie silników elektrycznych, aby oferować sondy na miarę klientowi, który po 34 latach nadal nam ufa (Leroy Somer). Ta pierwsza synergia pozwoliła na rozwój firmy GUILCOR. Jak każda organizacja, firma, która nie wymyka się tej regule, dostosowała się do swojego otoczenia i zdołała poszerzyć obszar swojej wiedzy i pole działania. Firma GUILCOR po zaproponowaniu termistorów PTC rozszerzyła swój zakres o inne czujniki temperatury, takie jak zabezpieczenia termiczne, termometry rezystancyjne i termopary. Dziś czujniki oferowane przez GUILCOR integrują inne pomiary wielkości fizycznych, takie jak CO2, higrometria, pH itp.