Zadzwoń: + 33 2 33 61 16 70

Programowalny przetwornik temperatury z termoparą PC

referencje GSEM1605TCR

  • Typy termopar KJENTRSLUBCG.

  • (4 do 20) Dwuprzewodowe wyjście mA.

  • Konfiguracja USB.

  • Kalibracja przyciskiem względem wartości czujnika na żywo.

  • Wyświetlaj dane na żywo na telefonie lub tablecie z Androidem.

Cechy produktu Programowalny przetwornik temperatury z termoparą PC

DANE TECHNICZNE

SEM1605TC to montowany na szynie przetwornik temperatury z termoparą firmy Status Instruments. Został zaprojektowany tak, aby akceptować najpopularniejsze wejścia czujników termoelektrycznych i zapewniać użytkownikowi standardowy dwuprzewodowy (4 do 20) mA sygnał wyjściowy. Izolacja galwaniczna jest zapewniona między wejściem a wyjściem, a wszystkie zakresy temperatur są liniowe względem temperatury.
Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, nasz najnowszy interfejs USB zapewnia szybką i łatwą konfigurację. Wystarczy podłączyć standardowy kabel USB między SEM1605TC a komputerem. Nasze bezpłatne oprogramowanie konfiguracyjne poprowadzi Cię przez zmiany, które chcesz wprowadzić. Aby zaoszczędzić czas, SEM1605TC nie musi być podłączony do źródła zasilania podczas procesu konfiguracji, jest zasilany przez interfejs USB z komputera.

GAMA AKTYWNA

Przetwornik temperatury termopary SEM1605TC do montażu na szynie jest wyposażony w opcję wyboru przycisku użytkownika, która umożliwia regulację wartości 4 mA i 20 mA dla wartości na żywo. Funkcję „ustawienia użytkownika” można zablokować podczas konfiguracji, jeśli nie jest wymagana. Dioda stanu sygnalizuje wejście poza zakresem podczas normalnej pracy, podczas „regulacji użytkownika” jest również używana do wskazania kroku regulacji.

(4 i 20) mA TRIM

Pokrętła mogą być również używane do regulacji regulacji prądu 4 mA i 20 mA w celu dodania niewielkich przesunięć na wyjściu (4 lub 20) mA.

ODNIESIENIE CZUJNIKA

Odniesienie do czujnika SEM1605TC za pośrednictwem oprogramowania USBSpeedlink opartego na systemie Windows umożliwia dokładne dopasowanie do znanego czujnika referencyjnego, eliminując w ten sposób możliwe błędy czujnika.

WYKRYWANIE OPARZEŃ CZUJNIKA

Jeśli przewód czujnika zostanie przerwany lub rozłączony, wyjście SEM1605TC automatycznie przejdzie do zdefiniowanego przez użytkownika poziomu (wysoki lub niski) lub do zadanej wartości.

STABILNOŚĆ

Nadajnik SEM1605TC na szynę DIN wykorzystuje najnowszą technologię cyfrową, aby zapewnić precyzyjne działanie przy niskim znoszeniu.

SONDY TEMPERATURY

Nasz asortyment sond temperatury do użytku z tym produktem można obejrzeć tutaj

Te produkty mogą interesują Cię