Zadzwoń: + 33 2 33 61 16 70

Przetwornik temperatury do Pt100 i termopary

referencje GSEM710R

  • Pt100, wejście termopary.

  • Wejście do izolacji wyjściowej.

  • 4-cyfrowy wyświetlacz LED.

  • Obudowa wykonana z tworzywa ABS lub stali nierdzewnej.

Cechy produktu Przetwornik temperatury do Pt100 i termopary

DANE TECHNICZNE

SEM710 to głowicowy przetwornik temperatury nowej generacji ze zintegrowanym wyświetlaczem temperatury. Idealny do wskazywania wartości procesu w punkcie pomiarowym.
Posiada uniwersalne wejście, które zostało zaprojektowane tak, aby akceptować najpopularniejsze wejścia z czujników RTD i termopar i zapewniać użytkownikowi standardowy dwuprzewodowy (4 do 20) sygnał wyjściowy mA. Izolacja jest zapewniona między wlotem i wylotem, a wszystkie zakresy temperatur są liniowe względem temperatury.
Dodanie wyświetlacza zapewnia natychmiastową informację o stanie pętli w punkcie pomiarowym. Jest dostępny z głowicą przyłączeniową z tworzywa ABS SCH4 lub z głowicą ze stali nierdzewnej SCH15. Oba są dostępne w wersji z czujnikiem lub naściennej.
Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, nasz najnowszy interfejs USB zapewnia szybką i łatwą konfigurację. Wystarczy podłączyć standardowy kabel USB do SEM710 i komputera. Korzystając z naszego bezpłatnego oprogramowania konfiguracyjnego, komputer automatycznie pobierze istniejące dane konfiguracyjne i poprowadzi Cię przez zmiany, które chcesz wprowadzić.

Te produkty mogą interesują Cię