Europa: + 33 2 33 61 16 70 | Ameryka: +1 438 800 6104

Programowalny przetwornik temperatury Pt100 PC z kalibracją przyciskiem

referencje GSM1605PR

Dostawa w ciągu 3 do 5 tygodni
  • Przetwornik temperatury RTD

  • PT100, Cu100, Cu53, Ni100, Ni120

  • (4 do 20) Dwuprzewodowe wyjście mA

  • Kalibruj i dostosuj wyjście bez komputera

  • Wyświetlaj dane na żywo na telefonie lub tablecie z Androidem

Cechy produktu Programowalny przetwornik temperatury Pt100 PC z kalibracją przyciskiem

SEM1605P to montowany na szynie przetwornik temperatury firmy Status Instruments. Został zaprojektowany tak, aby akceptować najpopularniejsze wejścia czujników temperatury RTD i zapewniać użytkownikowi standardowy dwuprzewodowy (4 do 20) mA sygnał wyjściowy. Wszystkie zakresy temperatur są liniowe względem temperatury.

Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, nasz najnowszy interfejs USB zapewnia szybką i łatwą konfigurację. Wystarczy podłączyć standardowy kabel USB między SEM1605P a komputerem. Nasze bezpłatne oprogramowanie konfiguracyjne poprowadzi Cię przez zmiany, które chcesz wprowadzić. Aby zaoszczędzić czas, SEM1605P nie musi być podłączony do źródła zasilania podczas procesu konfiguracji, jest zasilany przez interfejs USB z komputera.

 

GAMA AKTYWNA

SEM1605P to przetwornik temperatury montowany na szynie z opcją wyboru przez użytkownika za pomocą przycisku, która umożliwia regulację wartości 4mA i 20mA dla wartości na żywo. Funkcję „ustawienia użytkownika” można zablokować podczas konfiguracji, jeśli nie jest wymagana. Dioda LED stanu sygnalizuje wejście poza zakresem podczas normalnej pracy, podczas „kalibracji użytkownika” jest również używana do wskazania fazy regulacji.

 

(4 i 20) mA TRIM

Pokrętła mogą być również używane do regulacji regulacji prądu 4 mA i 20 mA w celu dodania niewielkich przesunięć na wyjściu (4 lub 20) mA.

 

ODNIESIENIE CZUJNIKA

Odniesienie czujnika SEM1605P za pośrednictwem oprogramowania USBSpeedlink opartego na systemie Windows umożliwia ścisłe dopasowanie do znanego czujnika referencyjnego, eliminując w ten sposób możliwe błędy czujnika.

 

WYKRYWANIE OPARZEŃ CZUJNIKA

Jeśli kabel czujnika zostanie uszkodzony lub odłączony, wyjście SEM1605P automatycznie przejdzie do zdefiniowanego przez użytkownika poziomu (wysoki lub niski) lub do wstępnie ustawionej wartości.

 

STABILNOŚĆ

Nadajnik na szynę DIN SEM1605P wykorzystuje najnowszą technologię cyfrową zapewniającą precyzyjne działanie przy niskim znoszeniu.

Te produkty mogą interesują Cię

Dostawa w ciągu 3 do 5 tygodni
Polowy przetwornik temperatury HART

Polowy przetwornik temperatury HART

Kompatybilny z Hart 5,6,7. Wyświetlanie wartości procesu, tekstu i wykresu słupkowego. Podwójne wpisy ...