Europa: + 33 2 33 61 16 70 | Ameryka: +1 438 800 6104

Taśma grzejna antykondensacyjna

Dostawa w ciągu 3 do 5 tygodni

REZYSTOR ANTY-KONDENSACYJNY SILNIKA, ALTERNATORA ... 230 V i 115 V.

Cechy produktu Taśma grzejna antykondensacyjna

Grzałki wyłączające pomagają zapobiegać kondensacji i zapobiegają uszkodzeniom spowodowanym mrozem, gdy silniki są w zimnym otoczeniu. Program dostawy obejmuje wersję standardową z dodatkową izolacją z włókna szklanego lub bez, a także dwie dodatkowe wersje do użytku w strefach zagrożonych wybuchem.

Stosowanie

Oferowane grzałki awaryjne przeznaczone są do stosowania w maszynach elektrycznych. Są dostępne w różnych pojemnościach, długościach taśm grzewczych lub napięciach zasilania. Produkowane są również samoograniczające się rezystory antykondensacyjne z certyfikatem ATEX do użytku w atmosferach zagrożonych wybuchem.

Zasada działania

Przewód grzejny ze stopu CuNi lub NiCr (drut oporowy) jest spiralnie nawinięty na wspornik z włókna szklanego. Powstałe w ten sposób pojedyncze przewody są połączone szeregowo za pomocą tulejek zaciskanych. W celu ochrony przed wilgocią złączki zaprasowywane są izolowane koszulką termokurczliwą, a przewody grzejne osłonięte silikonową osłoną. Zasilanie dostarczane jest przez trwale połączone pojedyncze żyły PTFE. Opcjonalnie kabel grzejny można osłonić rurką z włókna szklanego. Przyczynia się to do impregnacji próżniowej silnika dla lepszego połączenia z żywicą impregnującą. Możliwe jest specyficzne dopasowanie mocy i długości listwy grzejnej.


Posiadamy całą gamę rezystorów antykondensacyjnych do silników elektrycznych niskiego napięcia. Na życzenie możemy zaoferować rezystory zgodnie z określonymi specyfikacjami.

Dane techniczne: 

Zakres temperatur: -60 ° C… + 180 ° C Napięcie zasilania: 115 V lub 230 V. 

Wytrzymałość dielektryczna: 2,0 kV / 50 Hz, 20 s Skręcanie: ≥10 mm 

Przewody: przewody miedziane ocynowane w izolacji teflonowej PTFE Sekcja AWG20 / 7

Szerokość

Inne długości kabli na zamówienie

Te produkty mogą interesują Cię

Dostawa w ciągu 3 do 5 tygodni
2 wyjścia przekaźnika PTC

2 wyjścia przekaźnika PTC

Wielonapięciowy przekaźnik zabezpieczeniowy do sond PTC, 2 wyjścia typu 17,5mm
Dostawa w ciągu 3 do 5 tygodni
Pojedyncza sonda PTC

Pojedyncza sonda PTC

  • Średnica 2,7 mm
  • -40 do 200 ° C
  • PTC
  • Kabel 500 mm