NT935WS

Numer referencyjny: NT935WS

NT935WS
  • Bez okablowania dzięki certyfikowanemu interfejsowi WiFi 2,4 GHz, NOWA LINIA WS sprawia, że ​​instalacja jest jeszcze łatwiejsza i nie tylko szybki. Można go podłączyć do istniejącej sieci Wi-Fi (tryb hosta) i sterować zdalnie.

  • W trybie Access Point możliwa jest również komunikacja z jednostką monitorującą w zasięgu WiFi.

Międzynarodowa wysyłka

Dostawa standardowa lub ekspresowa

Bezpieczne płatności

Wszystkie płatności są bezpieczne i zatwierdzone.

Gwarancja najlepszej ceny

Skontaktuj się z nami, aby określić metodę płatności.

+ 33-233-611-670

Angielski - francuski - niemiecki - hiszpański

Szczegóły produktu o "NT935WS"

Siła sygnału 2,4 GHz jest gwarantowana przez obecność anteny zewnętrznej, którą w razie potrzeby można odłączyć i przestawić w celu uzyskania większego zasięgu.

Wyposażony w prosty interfejs graficzny do wyświetlania wykrytych informacji o stanie transformatora, oferuje możliwość ingerencji w programowanie i konfigurację systemu.

Alarmy są rejestrowane wewnętrznie w jednostce WS, za pośrednictwem funkcji rejestratora danych — WebServer — co sprawia, że ​​nowa linia WS jest rodzajem transformatora typu Black Box.

Trend temperatury przedstawiany jest w postaci wykresu z wybieralnymi oknami czasowymi, co pozwala na predykcyjną ocenę stanu transformatora, bez konieczności instalowania dedykowanych aplikacji lub oprogramowania, a jedynie za pomocą przeglądarki internetowej.

NT935 WS obsługuje tradycyjne 4 wejścia Pt100 (uzwojenia + środowisko) i 5 przekaźników ALARM, TRIP, FAN1 - FAN 2 i FAULT; dedykowana jest głównie, ale nie wyłącznie, do sterowania transformatorami SN/nn.

Oprócz standardowej certyfikacji, NT935 WS posiada certyfikat RED dotyczący ograniczeń związanych z hałasem o częstotliwości radiowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Na życzenie urządzenie jest dostępne z certyfikatem na rynek kanadyjski i amerykański.

Wszystkie nasze urządzenia mogą być również wyposażone w specjalną powłokę na płytkach elektronicznych, odporną na trudne warunki atmosferyczne, szczególnie charakteryzujące się wysokimi temperaturami i dużą wilgotnością (które występują w klimacie tropikalnym).

ZASILANIE: 85-260 Vac-dc

Połączenia elektryczne

Ogólne warunki

  • referencje NT935WS
  • Imię lub Nazwa Firmy NT935WS

Funkcje

  • Komunikacja WIFI

8 innych produktów z tej samej kategorii: