Zadzwoń: + 33 2 33 61 16 70

NT935WS

referencje NT935WS

  • Bez okablowania dzięki certyfikowanemu interfejsowi WiFi 2,4 GHz, NOWA LINIA WS sprawia, że ​​instalacja jest jeszcze łatwiejsza i nie tylko szybki. Można go podłączyć do istniejącej sieci Wi-Fi (tryb hosta) i sterować zdalnie.

  • W trybie Access Point możliwa jest również komunikacja z jednostką monitorującą w zasięgu WiFi.

Cechy produktu NT935WS

Siła sygnału 2,4 GHz jest gwarantowana przez obecność anteny zewnętrznej, którą w razie potrzeby można odłączyć i przestawić w celu uzyskania większego zasięgu.

Wyposażony w prosty interfejs graficzny do wyświetlania wykrytych informacji o stanie transformatora, oferuje możliwość ingerencji w programowanie i konfigurację systemu.

Alarmy są rejestrowane wewnętrznie w jednostce WS, za pośrednictwem funkcji rejestratora danych — WebServer — co sprawia, że ​​nowa linia WS jest rodzajem transformatora typu Black Box.

Trend temperatury przedstawiany jest w postaci wykresu z wybieralnymi oknami czasowymi, co pozwala na predykcyjną ocenę stanu transformatora, bez konieczności instalowania dedykowanych aplikacji lub oprogramowania, a jedynie za pomocą przeglądarki internetowej.

NT935 WS obsługuje tradycyjne 4 wejścia Pt100 (uzwojenia + środowisko) i 5 przekaźników ALARM, TRIP, FAN1 - FAN 2 i FAULT; dedykowana jest głównie, ale nie wyłącznie, do sterowania transformatorami SN/nn.

Oprócz standardowej certyfikacji, NT935 WS posiada certyfikat RED dotyczący ograniczeń związanych z hałasem o częstotliwości radiowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Na życzenie urządzenie jest dostępne z certyfikatem na rynek kanadyjski i amerykański.

Wszystkie nasze urządzenia mogą być również wyposażone w specjalną powłokę na płytkach elektronicznych, odporną na trudne warunki atmosferyczne, szczególnie charakteryzujące się wysokimi temperaturami i dużą wilgotnością (które występują w klimacie tropikalnym).

ZASILANIE: 85-260 Vac-dc

Połączenia elektryczne

Te produkty mogą interesują Cię

NT538ETH

NT538ETH

ZASTOSOWANIE Jednostka sterująca NT538 ETH jest innowacyjnym mikrokontrolerowym urządzeniem elektronicznym do sterowania ...
Kontroler NT538

Kontroler NT538

ZASTOSOWANIE NT538AD, oparty na elektronicznym mikrokontrolerze do monitorowania temperatury ...
Kontroler NT935

Kontroler NT935-IR + TIR409

ZASTOSOWANIE Jednostka sterująca NT935-IR w połączeniu z dedykowanymi czujnikami podczerwieni TIR409 umożliwia sterowanie t ...
Czujnik temperatury PTSE

Czujnik temperatury PTSE

Czujnik Pt100 Przewód ekranowany 2500mm z 3 przewodami Zakres temperatur: -40°C do + 200°C Stopień ochrony IP67