Zadzwoń: + 33 2 33 61 16 70

T154WS

referencje T154WS

Główne cechy:

  • Zachowaj te same specyfikacje elektryczne i operacyjne, co Model T154.
  • Połączenie Wi-Fi: protokół 802.11 b/g/n, częstotliwość 2,4 GHz z wymienną anteną zewnętrzną.
  • Wbudowany serwer WWW
  • Dzięki połączeniu Wi-Fi interfejs TECSYSTEM WEB SERVER umożliwia użytkownikowi dostęp do wszystkich informacji znajdujących się na serwerze.

Cechy produktu T154WS

Jednostka oparta na mikrokontrolerze elektronicznym do regulacji temperatury suchych transformatorów SN.odlew-żywica-transformator_2.jpg

Opracowany na nowej platformie technologicznej (podwójny wyświetlacz, nowy mikrokontroler z możliwością pracy i zarządzaniem danymi), jednostka zapewnia wysoką ochronę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi i łatwość obsługi.

T154 obsługuje 4 standardowe wejścia Pt100 (transformator trójfazowy i czwarta opcja dla temperatury rdzenia lub temperatury otoczenia) oraz 4 wyjścia przekaźnikowe ze stykiem bezpotencjałowym, ALARM i WYZWALANIE, działanie sygnału USZKODZENIA i rozruchu systemu wentylacji.

Na życzenie urządzenie jest dostępne z certyfikatem UL na rynek kanadyjski i amerykański, a także do zastosowań morskich.

Wszystkie jednostki mogą być również dostarczane ze specjalną powłoką na płytkach elektronicznych, odporną na trudne warunki atmosferyczne, w szczególności charakteryzujące się wysoką temperaturą i wilgotnością (występujące w klimacie tropikalnym).

UNIWERSALNE ZASILANIE: z wejściem 24 do 240 Vac-dc

Te produkty mogą interesują Cię

NT538ETH

NT538ETH

ZASTOSOWANIE Jednostka sterująca NT538 ETH jest innowacyjnym mikrokontrolerowym urządzeniem elektronicznym do sterowania ...
NT935WS

NT935WS

Bez okablowania dzięki certyfikowanemu interfejsowi WiFi 2,4 GHz, NOWA LINIA WS sprawia, że ​​instalacja jest jeszcze bardziej ...
Sterownik T412

Sterownik T412

ZASTOSOWANIE Jednostka jednowejściowa z mikrokontrolerem elektronicznym, którą można zamontować na dowolnym ...
NT938ETH

NT935ETH

ZASTOSOWANIE NT935 ETH to innowacyjny sterownik zaprojektowany specjalnie dla transformatorów suchych i żywicznych ...