NT538ETH

Numer referencyjny: AR001041

Międzynarodowa wysyłka

Dostawa standardowa lub ekspresowa

Bezpieczne płatności

Wszystkie płatności są bezpieczne i zatwierdzone.

Gwarancja najlepszej ceny

Skontaktuj się z nami, aby określić metodę płatności.

+ 33-233-611-670

Angielski - francuski - niemiecki - hiszpański

Szczegóły produktu o "NT538 ETH"

WNIOSEK

Engine.jpgodlew-żywica-transformator.jpg

Jednostka sterująca NT538 ETH jest innowacyjnym elektronicznym mikrokontrolerem do kontroli termicznej silników elektrycznych oraz transformatorów żywicznych w obudowie SN i SN, wyposażonym w zintegrowany port Ethernet.

Wyposażony we wszystkie funkcje niezbędne do monitorowania i sterowania temperaturą, podobnie jak linia produktów NT538, jest prezentowana w tym wydaniu z bardziej funkcjonalną wersją sprzętu i oprogramowania.

Komunikacja z siecią odbywa się poprzez protokół ModBus TCP / IP, który pozwala na podgląd i programowanie wszystkich funkcji centrali bez konieczności wychodzenia z biurka!

NT538 ETH utrzymuje 8 kanonicznych wejść Pt100 (uzwojenia + środowisko) i 5 przekaźników alarmu, TRIP, FAN1, FAN2 i usterek, oprócz nowych funkcji i odnowionego przedniego wyświetlacza, a dzięki wszechstronności nowej edycji 2016, inne wejścia sond mogą być dostępne.

Na życzenie jednostka sterująca może mieć certyfikat UL na rynek amerykański i kanadyjski, a także dla aplikacje morskie.

Wszystkie nasze jednostki sterujące mogą być również przystosowane do warunków tropikalnych lub odporne na trudne warunki klimatyczne, w szczególności charakteryzujące się wysokimi temperaturami i dużą wilgotnością (tak naprawdę w klimatach tropikalnych).

 

ZASILANIE: od 85 do 260 Vac-c

Połączenia elektryczne

Podłączenie elektryczne NT538 ETH

Ogólne warunki

  • referencje AR001041
  • Imię lub Nazwa Firmy NT538ETH

Funkcje

  • Typ produktu regulatory
  • Komunikacja ETHERNET - TCP / IP

Załączniki

NT538 ETH - Karta katalogowa NT538 ETH
Pobierz (179.41 KB)
NT538 ETH-NT538 ETH instrukcja
Pobierz (1.79 MB)

8 innych produktów z tej samej kategorii: