Zadzwoń: + 33 2 33 61 16 70

NT538ETH

referencje AR001041

179.41KB ściąganie

Karta katalogowa NT538 ETH | NT538ETH

1.79MB ściąganie

Instrukcja obsługi NT538 ETH | NT538ETH

Cechy produktu NT538ETH

WNIOSEK

Engine.jpgodlew-żywica-transformator.jpg

Jednostka sterująca NT538 ETH jest innowacyjnym elektronicznym mikrokontrolerem do kontroli termicznej silników elektrycznych oraz transformatorów żywicznych w obudowie SN i SN, wyposażonym w zintegrowany port Ethernet.

Wyposażony we wszystkie funkcje niezbędne do monitorowania i sterowania temperaturą, podobnie jak linia produktów NT538, jest prezentowana w tym wydaniu z bardziej funkcjonalną wersją sprzętu i oprogramowania.

Komunikacja z siecią odbywa się poprzez protokół ModBus TCP / IP, który pozwala na podgląd i programowanie wszystkich funkcji centrali bez konieczności wychodzenia z biurka!

NT538 ETH utrzymuje 8 kanonicznych wejść Pt100 (uzwojenia + środowisko) i 5 przekaźników alarmu, TRIP, FAN1, FAN2 i usterek, oprócz nowych funkcji i odnowionego przedniego wyświetlacza, a dzięki wszechstronności nowej edycji 2016, inne wejścia sond mogą być dostępne.

Na życzenie jednostka sterująca może mieć certyfikat UL na rynek amerykański i kanadyjski, a także dla aplikacje morskie.

Wszystkie nasze jednostki sterujące mogą być również przystosowane do warunków tropikalnych lub odporne na trudne warunki klimatyczne, w szczególności charakteryzujące się wysokimi temperaturami i dużą wilgotnością (tak naprawdę w klimatach tropikalnych).

 

ZASILANIE: od 85 do 260 Vac-c

Połączenia elektryczne

Podłączenie elektryczne NT538 ETH

Te produkty mogą interesują Cię

Sterownik T154

Sterownik T154

ZASTOSOWANIE Jednostka oparta na mikrokontrolerze elektronicznym do regulacji temperatury transformatorów SN...
Sterownik T412

Sterownik T412

ZASTOSOWANIE Jednostka jednowejściowa z mikrokontrolerem elektronicznym, którą można zamontować na dowolnym ...
OPROGRAMOWANIE ETH MANAGER

OPROGRAMOWANIE ETH MANAGER

Oprogramowanie ETH Manager wraz z urządzeniami serii Tecsystem ETH pozwala na monitorowanie, regulację i analizę...
Kontroler NT539

Kontroler NT539

ZASTOSOWANIE Jednostka z mikrokontrolerem elektronicznym, specjalnie zaprojektowana do sterowania transformatorami w więcej...