Kontroler TPL503 + BB211

Numer referencyjny: AR001018

Kontroler TPL503 + BB211
Czujnik TPL 503, zainstalowany bezpośrednio na transformatorze, przekazuje wartości temperatury, ciśnienia i poziomu oleju do jednostki sterującej BB211, połączony z systemami zdalnej akwizycji danych i połączony z układami sterującymi ochrona poprzez dedykowane styki alarmowe. Czujnik TPL 503 jest odporny na temperatury od -20 ° C do + 120 ° C; jest całkowicie przezroczysty, dzięki czemu widać olej; Jest hermetyczny i podłączony do centrali za pomocą specjalnego kabla. Głowicę czujnika można odkręcić w celu uzupełnienia oleju i można ją przymocować do 3 lub 4 kołków.  Zespół jest kompatybilny ze wszystkimi już zainstalowanymi transformatorami hermetycznymi nowych światowych producentów i producentów.

Międzynarodowa wysyłka

Dostawa standardowa lub ekspresowa

Bezpieczne płatności

Wszystkie płatności są bezpieczne i zatwierdzone.

Gwarancja najlepszej ceny

Skontaktuj się z nami, aby określić metodę płatności.

+ 33-233-611-670

Angielski - francuski - niemiecki - hiszpański

Szczegóły produktu o "Kontroler TPL503 + BB211"

Transformator do kąpieli olejowejLe nowy SYSTEM TPL503   (Jednostka sterująca BB211 + czujnik TPL503 ) reprezentowane innowacja 4.0 do ochrony hermetycznie zamkniętych transformatorów olejowych.

Konwencjonalne elektromechaniczne urządzenia sterujące zastąpiono elektronicznym czujnikiem TPL503, który, zamontowany bezpośrednio na transformatorze, jest w stanie monitorować i przesyłać wykryte dane oleju TEMPERATURA, CIŚNIENIE i POZIOM do jednostki sterującej BB211.

L' jednostką contrôle BB211 chroni transformator za pomocą odpowiednich styków alarmowych i przekazuje informacje do zdalnego centrum w celu KONSERWACJI PREWENCYJNEJ.

Jest wyposażony w 3 lampki kontrolne: T = temperatura, P = ciśnienie, L = poziom sygnalizacji alarmu w jasnych kolorach.

Migające diody sygnalizują stany awaryjne (USZKODZENIE) centrali, która posiada rejestry przeznaczone do przechowywania wszelkich alarmów, maksymalne wartości osiągane przez parametry temperatury i ciśnienia oraz minimalną wartość parametru poziomu.

Zasila również TPL 503 i odbiera informacje o stanie transformatora.

Kompaktowe wymiary i system montażu na szynie DIN pozwalają na zainstalowanie go w najróżniejszych skrzynkach sterowniczych.

Diagram połączeń

TPL503

Ogólne warunki

  • referencje AR001018
  • Imię lub Nazwa Firmy Kontroler TPL503 + BB211

Funkcje

  • Typ produktu regulatory
  • Komunikacja RS485 - MODBUS

8 innych produktów z tej samej kategorii: