Europa: + 33 2 33 61 16 70 | Ameryka: +1 438 800 6104
Sonda ciśnieniowa

Sonda ciśnieniowa

Sondy ciśnieniowe umożliwiają pomiar ciśnienia za pomocą różnych czujników. Te sondy przewodowe, szeroko stosowane w przemyśle, są podłączane do urządzeń umożliwiających pomiar i analizę ich sygnałów. Wybór sondy ciśnieniowej zależy od zastosowania i ograniczeń, jakim jest ona poddawana.

Zapytanie ofertowe

Co to jest sonda depresja?

Poszukuję urządzenia do pomiaru ciśnienia. Czy nadal musisz określić, jakiego rodzaju sondy potrzebujesz? Przy wyborze sondy ciśnieniowej należy wziąć pod uwagę środowisko i zastosowanie. Nie będziemy używać tej samej sondy do pomiaru ciśnienia oleju lub wody.

Należy wziąć pod uwagę wiele parametrów:

Zakres temperatur - Rozmiar - Czas reakcji - Komunikacja - Połączenia - Izolacja elektryczna - Certyfikaty - Wskaźnik ochrony - Mocowania - itp...

Wymienione poniżej parametry są głównymi, ale w zależności od dziedziny zastosowania i ograniczeń lista specyfikacji może być dłuższa. Wszystkie te względy należy wziąć pod uwagę przy wyborze sondy, a my jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię i zaoferować najbardziej odpowiedni produkt.

Sonda ciśnieniowa pojemnościowy

Tego typu sondy ciśnieniowe działają w oparciu o zasadę zmiany pojemności wywołanej odkształceniem mechanicznym pod wpływem przyłożonego ciśnienia.

Te urządzenia pomiarowe mogą być używane do pomiaru gazów lub cieczy.

Sonda ciśnieniowa MEMS

Tego typu zminiaturyzowane sondy ciśnieniowe wykorzystują technologię układów mikroelektromechanicznych.

Czujniki te łączą w sobie elementy mechaniczne i elektryczne w skali mikroskopowej, aby mierzyć ciśnienie gazów lub cieczy.

Gdzie używamy sond depresja ?

Wiele gałęzi przemysłu wykorzystuje sondy do pomiaru i monitorowania ciśnienia.

Najpopularniejsze to motoryzacja, medycyna i żywność. Każda branża ma specyficzne wymagania dotyczące swoich przyrządów pomiarowych. Przykładowo w przemyśle spożywczym sonda ciśnieniowa przydaje się do kontrolowania procesów produkcyjnych. W zależności od branży kryteria wyboru są różne: odporność na wysokie temperatury, wysoka precyzja, czas reakcji itp.

gdzie możesz dostać? sonda ciśnieniowa?

Bez względu na to, jakiego rodzaju sondy szukasz, znajdziesz ją w Guilcor.

Naszym klientom udzielamy gwarancji ceny i czasu. Nasze sondy są magazynowane i wysyłane z Europy. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami handlowymi w celu uzyskania oferty.